DE Consulting została założona przez doświadczonego w branży energetycznej i rynku TPA doradcę energetycznego Wiesława Śliwińskiego z 6-letnim doświadczeniem w optymalizacji kosztów energii. Zostały w niej zakotwiczone bardzo sztywne i jasne zasady dotyczące jakości i obsługi klientów biznesowych oraz doboru firm, z którymi współpracuje pośrednicząc przy sprzedaży energii elektrycznej. Mamy szerokie spektrum możliwości w doborze spółek obrotu energią elektryczną w zależności od oczekiwań klienta.
Nasze rozwiązania są kompleksowe, nie skupiamy się tylko na stawkach za energię czynną, ponieważ to tylko cześć oszczędności, a w dalszej mierze zysku, jaki można osiągnąć odpowiednio też planując obszar dystrybucji energii elektrycznej.
Celem i głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom rozwiązań dopasowanych idealnie do aktualnych potrzeb firmy oraz konkretnego projektu.

Zakres oferty:

  • konsultacje i przygotowanie dokumentów, aby zoptymalizować koszty już na samym początku inwestycji.
  • analiza faktur oraz zapotrzebowania na określone parametry dystrybucyjne.
  • przygotowanie i wdrożenie zmian mających na celu wygenerowanie jak największych oszczędności.
  • dobór najlepszej oferty na sprzedaż energii elektrycznej.
  • pośrednictwo w sprzedaży energii elektrycznej.
  • stała opieka posprzedażowa.
  • minimalne angażowanie klienta oraz jego współpracowników w cały proces.
  • Kontakty w lokalnych OSD


Posiadamy doświadczenie we współpracy z takimi firmami jak PGE, Innogy, Energa, Fiten, AXPO, Enea, Konerg, dzięki którym wiemy jak powinna wyglądać obsługa i jak nie powinna. Współpracujemy tylko i wyłącznie z firmami, które spełniają nasze standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Co w związku z dużymi wzrostami cen na giełdzie przysporzyło wielu przedsiębiorstwom sporo kłopotów, ale nie naszym. Więcej o tym można przeczytać tu

Jesteśmy przekonani, iż jest w działalności Rdbud jest pole do nawiązania współpracy z naszą firmą, która pomoże z formalnościami związanymi z obsługą inwestycji pod kątem energii elektrycznej, ale także zna doskonale rynek TPA i przygotuje oraz wdroży wszelkie dostępne środki, aby wygenerować zyski związane z zakupem energii elektrycznej. Pieniądze zaoszczędzone, to pieniądze zarobione.
Mamy nadzieję, iż powyższa ramowa oferta spotka się z Pani zainteresowaniem i jesteśmy otwarci na spotkanie w tej sprawie.