Innogy podnosi ceny o 20% W Warszawie.

Chcesz uniknąć podwyżek?

Zabezpiecz się! Niższe ceny z gwarancją aż do końca 2024!

Z początkiem stycznia skończyła się ulga zafundowana przez rząd w grudniu 2018 roku. Co prawda zepsuło to mocno to rynek energetyczny w Polsce ale statystyczny przedsiębiorca mógł powiedzieć, iż rząd mu prąd obniżył.

Prawda jest taka, iż rekompensaty za rok 2019 nie dostało jeszcze wieli klientów (klienci Fiten), a niektórzy już nie dostaną, bo wiele firm upadło w skutek coraz to nowszych ustaw które mają chronić klientów serwowane przez  Państwo. Oczywiście płatnikami tego wszystkiego jesteśmy my, przedsiębiorcy.

Co Ciekawe odwiedzając klientów u których byłem w zeszłym roku słyszę:

Panie Wiesiu chwila, spokojnie bo, to jeszcze znów coś dla nas tutaj obniżą i będzie dobrze, poczekajmy

Cóż wyborów na razie nie będzie wiec na obniżki nie ma co liczyć.  Ale takich siedzących na taryfie klientów jest sporo.  Mamy teraz ostatnie podrygi cen poniżej 400 zł które można uzyskać, choć już coraz ciężej bo cenniki zmieniają się z tygodnia na tydzień. „Wielka Piątka” nam funduje podwyżki, pierwsze było PGE ale dla Indywidualnych klientów cena wzrosła o 35 zł/MWh.

Coraz bardziej się opłaca inwestować w Fotowoltaikę. Dziś się zajmiemy Innogy, bo Oni jak na razie ogłosili taryfę na Biznesu i klientów indywidualnych.

Do rzeczy:

Koniec 2019 to koniec zamrożenia cen energii, i powrót do rzeczywistości dla większości firm, które skorzystały z dodatkowego roku przedłużenia niskich cen. Od 01.01.2020 Ceny wróciły do pierwotnej wysokości, a dla wielu firm które nigdy nie zmieniły sprzedawcy teraz dopiero zacznie się koszmar.

Firmy które są na umowie kompleksowej, na warunkach taryfowych czeka nie miła niespodzianka ponieważ, już faktury za styczeń będą wyższe średnio o 60 zł/MWh czyli dla firmy zużywającej 3 MWh mc to podwyżka o 180 zł netto.

Od 01.02.2020 Warszawskie Innogy zafundowało swoim najwierniejszym klientom taryfowym podwyżki:

Innogy w Taryfie C11 podniosła cenne do 531 zł/MWh, czyli od początku roku, klientom taryfowym cena wzrosła o ponad 100 zł/MWh.  Nowy Cennik jest tu

Pokłosiem tego jest wyższa faktura za luty, już nie o 180 zł ale 330 zł netto dla zużycia tylko 3 MWH/ miesięcznie

Masz umowę na czas nieokreślony?

Napisz do nas, nie musisz tracić na energii. Zacznij na tym zarabiać.

    Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

    NIE ZWLEKAJ I WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ


    Leave Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.