DE Consulting została założona przez doświadczonego w branży energetycznej i rynku TPA doradcę energetycznego Wiesława Śliwińskiego z 6-letnim doświadczeniem w optymalizacji kosztów energii. Zostały w niej zakotwiczone bardzo sztywne i jasne zasady dotyczące jakości i obsługi klientów biznesowych oraz doboru firm, z którymi współpracuje pośrednicząc przy sprzedaży energii elektrycznej. Mamy szerokie spektrum możliwości w doborze spółek obrotu energią elektryczną w zależności od oczekiwań klienta.
Nasze rozwiązania są kompleksowe, nie skupiamy się tylko na stawkach za energię czynną, ponieważ to tylko cześć oszczędności, a w dalszej mierze zysku, jaki można osiągnąć odpowiednio też planując obszar dystrybucji energii elektrycznej.
Celem i głównym zadaniem jest dostarczanie Klientom rozwiązań dopasowanych idealnie do aktualnych potrzeb firmy oraz konkretnego projektu.


Posiadamy doświadczenie we współpracy z takimi firmami jak PGE, Innogy, Energa, Fiten, AXPO, Enea, Konerg, dzięki którym wiemy jak powinna wyglądać obsługa i jak nie powinna. Współpracujemy tylko i wyłącznie z firmami, które spełniają nasze standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Co w związku z dużymi wzrostami cen na giełdzie przysporzyło wielu przedsiębiorstwom sporo kłopotów, ale nie naszym. Więcej o tym można przeczytać tu

    Masz pytania? Zamów bezpłatną konsultację

    NIE ZWLEKAJ I WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ